Saat
Takvim

Hizmetlerimiz

      Kalorifer hesabı, malzeme boyutlarının tespiti teknik bir mühendislik işidir. Bu hizmeti firmamız ücretsiz olarak sunmaktadır. Adresinize veya projenizden yapılan bir keşifle ısı kayıp hesabınız, radyatör boyutunuz, radyatör grup adedi, ısıtıcı cihaz kapasitesi ve toplam maliyetiniz, ödeme şekilleriniz tercihinize sunulmaktadır.

      Maliyet üzerinde anlaşma sağlandığında, bu yazılı bir sözleşme haline getirilir, montaj süresi 1,5 gündür. Montaj sonrası Başkent Doğalgaz A.Ş. proje çizim ve onayı, 1 yıllık sigorta, 2 yıllık cihaz, 5 yıllık tesisat, 10 yıllık radyatör garantisi çerçevesinde tesisiniz, boya badanaya hazır anahtar teslimi kullanımınıza sunulur.

      Bunun dışında evinizin ihtiyacı su ısıtıcıları, termosifon, şofben, güneş kolektörü, hidrofor, katı ve akaryakıtlı kat kaloriferi gibi mamüller ve doğalgaz tesisi gitmemiş şehir dışı villa konutların, çiftlik evlerinin ve fabrikaların yakıt ihtiyacı için AYGAZ dökme gaz tankı, apartmanların bina içi doğalgaz ve su tesisatı montajı ve yenilenmesi, Başkent Doğalgaz A.Ş. yetkimiz içinde sunduğumuz hizmetlerimizdir.

      Ayrıca ısıtma-soğutma ev tipi tüm klima cihazlarımız, Demirdöküm, Vaillant, Buderus, Bosch ve Veissmann klimalarımız, ücretsiz keşif ve cihaz tipi tespiti, Türkiye’nin her yerine montaj, her türlü ödeme koşulu ile tercihlerinize sunulur.

      Lütfen unutmayınız, ucuz etin yahnisi yavan olur!

      Hepimizin mali imkânları kısıtlı ve değerli ama ucuz olsun diye markasız, kalitesiz mamullerle soğukta ve sahipsiz kalmayın.

      Isıtma ve soğutmada temel olan izolasyondur, iyi bir izolasyon sağladığı tasarrufla kendini amorti eder, biliniz ki en ucuz yakıt tasarruf edilen yakıttır.

 

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret25147
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.83695.8603
Euro6.54196.5681
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°